6. 12. 2008. – Advent u Ogulinu

Zahvaljujući vrijednim članicama KUD-a "Sv. Juraj" te učenicima i nastavnicama osnovne škole Zagorje i ove godine sudjelovali su u održavanju Adventa u Ogulinu.

KUD je sudjelovao na izložbi jaslica i imao prodajni štand sa originalnim proizvodima od svih vrsta domaće rakije preko kolača, domaćih rezanaca pa sve do vunenih čarapa (kopci).

Želeći se i ove godine uklopiti u Božićno ozračje jedan dio prihoda ostvaren prodajom doniranih proizvoda od članova KUD-a "Sv. Juraj" dan je domu za djecu sa posebnim potrebama iz Oborova, a dugi dio za Hrvatske katoličke misije.

Pogledajte Jaslice koje je izložio KUD "Sv. Juraj" i proizvode na prodajnom stolu:

KUD "Sv. Juraj" zahvaljuje svima koji su kupnjom na njihovom prodajnom stolu pomogli ovu humanitarnu akciju.

Zdravko Bertović